DIRECTOR ZONAL DE VANZARI

combatvision

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Responsabil pentru realizarea obiectivelor generale si obiectivelor specifice
• Promovarea si vanzarea produselor companiei in acord cu strategia de vanzari din teritoriul desemnat;
• Indeplinirea obiectivelor de numar de vizite , clienti activi, volume / nr client activi si alte obiective alocate;
• Dezvoltarea bazei de clienti din teritoriul desemnat;
• Mentinerea legaturii cu liderii de opinie si factorii de decizie din zona arondata;
• Informarea managementului companiei cu privire la activitatea competitiei si oportunitatilor de dezvoltare;
• Organizarea si participarea la evenimentele specifice pietei;
• Furnizarea de rapoarte in formatul si la termenele agreate cu managerul direct;
• Organizarea de intalniri, simpozioane specifice pietei

CERINTE

• Absolvent de studii superioare agronomice, locat in judetele : 1. Timis sau Arad ; 2. Bihor sau Satu Mare; 3. Mures sau Harghita 4. Calarasi ; 5. Olt
• Experienta relevanta in vanzari
• Cunostinte operare PC (Word, Powerpoint, Excel, sisteme de raportare);
• Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii companiei;
• Abilitati de comunicare foarte bune;
• Abilitati de planificare si organizare;disponibilitate pentru deplasari
• Permis de conducere cat B si experienta in conducere auto

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie romaneasca recunoscuta la nivel national pentru programele profesionale oferite fermierilor romani . Misiunea companiei este de a asigura fermierilor romani siguranta unor culturi de calitate care sa duca la cantitati controlabile, oferindu-le posibilitatea sa realizeze mai mult si mai sigur .
Cu vanzari de aproape 20 mil $, cu peste 100 branduri si o prezenta in 300.000 de ha , echipa noastra de vanzari aduce o noua dimensiune dinamica pentru agricultura romaneasca
Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, participand prin munca si cunoasterea ta la imbunatatirea calitatii culturilor clientilor nostri, atunci alatura-te echipei noastre.
Sistemul de motivare si stimulare se bazeaza exclusiv pe obiective, este pozitionat la nivelul pietei si are in componenta bonusuri nelimitate pentru depasirea obiectivelor .
Mai multe informatii despre companie si obiective puteti afla in cadrul sesiunilor de interviuri

companie de consultanta specializata in dezvoltarea afacerilor