DIRECTOR VANZARI - DOMENIUL HARTIEI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea si crearea contracte vanzari
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Dezvoltarea portofoliul de clienti ai firmei prin identificarea de noi oportunitati de desfacere si predarea sau mentinerea in portofoliu, dupa caz a respectivilor clienti;
- Negocierea preturilor si conditiilor comerciale in relatia cu clientii proprii, urmarirea incasarilor la termenele negociate;
- Supervizarea si organizarea activitatii consultantilor de vanzari;

CERINTE

Experienta intr-o pozitie anterioara minim 4 ani
studii superioare (profil tehnic sau economic)
- experienta in vanzari industriale ,repetabile
- capacitate de lucru in conditii de stress
- abilitati de comunicare si negociere
- disponibilitate pentru program prelungit
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- domiciliul in Calarasi/adiacent sau disponibilitate relocare, cu asigurarea locuintei
- prezenta placuta
- capacitate de a forma si conduce o echipa
- cunostinte operare PC , carnet conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant.

Companie Multinationala lideri in productia de hartie tissue si offset in Romania