Coordonator zonal

S.C. PostMaster S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea distributiilor de materiale publicitare la cutiile postale
- Recrutarea si selectia distribuitorilor
- Planificarea si organizarea distributiilor
- Asigurarea controlului distributiilor
- Raportare
- Sarcini administrative pe plan local

CERINTE

Dorim sa angajam persoane entuziaste si responsabile avand experienta in coordonarea unei echipe.
Pozitia presupune o relationare frecventa cu reprezentantii clientiilor companiiei, motiv pentru care se acorda o atentie deosebita abilitatilor de comunicare ale fiecarui candidat.
Candidatul ideal va trebui sa fie in masura sa-si planifice atat activitatea proprie cat si a intregii echipe, sa fie un bun organizator, sa fie atent la detalii, si sa aiba cunostinte de operare PC (programe de baza - Excel, Word, Outlook).
Alte cerinte:- experienta in cordonarea echipelor (2-3ani)
- studii superioare
- abilitati suport oferit managementului si departamentelor in activitatile cotidiene;
- mentinerea unui aspect ingrijit al sediului
Alte conditii: Permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Telefon servici

Compania desfasoara activitati de distributie de materiale publicitare si curierat.