Consultant vanzari

Fl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Plasarea de comenzi pe baza de catalog;
- Mentinerea legaturii cu clientii.

CERINTE

- Persoana dinamica
- Abilitati de comunicare
- Perseverenta
- Optimism
- Minim 18 ani
- Experienta nu este necesara.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- INSCRIERE GRATUITA
- discount 25%
- posibilitatea de a-ti forma si coordona propria echipa de consultanti de vanzari inca din prima luna de activitate
- curs de vanzari GRATUIT
- bonusuri trimestriale

Faberlic este o companie multinationala care a fost infiintata in 1997. Produsele cosmetice care poarta aceasta marca sunt fabricate folosind patentul Aquaftem.
Dupa doar 8 ani de activitate, firma functioneaza cu succes pe plan international, continuand sa se extinda rapid in tot mai multe tari. Este o companie tanara, bine organizata si flexibila. Ofera multe avantaje Consultantilor si Clientilor sai si se adapteaza foarte bine cerintelor vietii omului modern. www.faberlic.ro