Consilier clientela persoane fizice pentru urmatoarele locatii: Tg. Jiu, Oravita, Ploiesti, Tg. Mures, Sovata, Sighisoara, Calarasi, Brad

Antal International Network - Timisoara OFFICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre cele mai importante banci private din Romania, avand ca actionar principal unul din cele mai mari grupuri bancare din zona euro.

CERINTE

- Cunostinte tehnico-comerciale specifice produselor bancare;
- Cunoasterea legislatiei romanesti in materie de credite;
- Cunostinte informatice: Word, Excel, PowerPoint;
- Simt comercial, obiectivitate, adaptabilitate;
- Responsabilitate, usurinta de comunicare scrisa si verbala;
- Studii economice sau tehnice;
- Experienta bancara generala sau agent vanzari, asigurari, promoter, relatii publice;
COMPETENTE:
- Comunicare;
- Abilitati vanzare, persuasiune;
- Orientare catre client;
- Stabilirea prioritatilor, organizare personala;
- Analiza datelor, evaluarea informatiilor;
- Initiativa.

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate, pachet salarial atractiv, reale posibilitati de promovare.