Broker Asigurari - Consultant Financiar

OVB-ALL FINANZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasteti si întelegeti dorintele si nevoile clientilor dvs. si pe aceasta baza elaborati concepte privind asigurarea viitorului in domeniul de asigurari si investitii financiare;

- Sunteti responsabil de dobândirea de noi clienti, precum si de întretinerea si extinderea relatiilor cu clientii existenti în sectorul clientilor privati.

CERINTE

- Cunostinte de operare PC;
- Abilitati de comunicare interpersonala;
- Abilitati de prezentare de concepte si produse
- Atitudine pozitiva;
- Spirit organzatoric;
- Stiti sa abordati oamenii;
- Sunteti orientat spre succes si stiti sa va automotivati;
- Sunteti flexibil, aveti putere de munca si sunteti dispus sa învatati;
- Spirit organzatoric.

BENEFICII OFERITE

- O formare solida în cadrul unei concept de formare practic, unic la nivel european.
- O remuneratie atractiva si corespunzatoare prestatiei.
- Sanse bune de promovare, în cadrul unui model de cariera just, aflat în legatura cu cursurile de formare si formare continua necesare în acest sens;
- Se acorda bonusuri pentru performanta.

Firma internationala cu reprezentare in peste 13 tari din Europa, domeniu de activitate fiind de analiza,consultanta financiara si asigurari incheiate in colaborare cu cele mai renumite firme din domeniu.