Area Sales Manager

good.bee Service RO S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica localitatile rurale cu potential de dezvoltare a portofoliului in zona alocata;
- recruteaza, selecteaza, dezvolta si asigura retentia echipelor de consultanti prin implementarea programelor de training, coaching, mentoring si motivare;
- asigura realizarea indicatorilor de performanta prin implementarea strategiei de vanzare in zona alocata, asigurand totodata indeplinirea standardelor de activitate;
- implementeaza si verifica respectarea fluxurilor de lucru, certifica respectarea procedurilor in vigoare, monitorizeaza si raporteaza zilnic activitatea derulata in zona alocata;

CERINTE

- are studiile superioare absolvite, preferabil studii manageriale/economice;
- are experienta de minim trei ani in dezvoltarea, trainingul si managementul echipelor de vanzari directe;
- este un bun leader;
- este orientat catre rezultat;
- are bune abilitati de planificare si control;
- detine permis de conducere categoria B si are disponibilitate de a calatori;
- are bune cunostinte MS Office;

BENEFICII OFERITE

- grila de comisionare si bonusuri progresive, care ofera posibilitati de castig corelate cu performanta si volumul activitatii desfasurate;
- promovare profesionala in functie de performantele inregistrate;
- oportunitati de specializare si perfectionare prin participarea la programe de pregatire profesionala;

O initiativa a Grupului Erste si a Fundatiei ERSTE, good.bee face parte din initiativa globala „banking the unbanked”, al carei obiectiv este de a oferi fiecaruia accesul la servicii financiare, sprijinind astfel dezvoltarea individuală şi socială. good.bee Tranzactii mobile, in prezent subisidiara a Bancii Comerciale Romane, este construita in jurul ideei de a aduce banca la client în loc de a aduce clientul la banca. Pachetul good.bee Tranzactii mobile, disponibil oriunde in Romania prin intermediul agentilor de vanzare mobili, faciliteaza accesul la servicii bancare sigure, simple si convenabile. Mai multe detalii pe www.goodbee.ro