ADMINISTRATOR DEPOZIT

TenarisSilcotub

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestiunea depozitului de materiale finite
Intocmire documente de gestiune
Realizare operatiunilor de logistica aferente
Raportari in sistem si realizare de statistici.

CERINTE

Studii medii sau superioare
Experienta - min 2 ani
Limba Engleza - nivel mediu
Cunostinte PC- Ms Office
Bune abilitati de comunicare si aptitudini de coordonare

BENEFICII OFERITE

-Instruire continua
-Evaluarea periodica a performantelor
-Pachet salarial atractiv
-Plata chiriei pentru cei din alte localitati
-Deplasari in tara si in strainatate

TenarisSilcotub este cel mai important producator roman de tevi fara sudura de diametre mici utilizate in diverse aplicatii din industria mecanica, auto-moto, a petrolului si a gazelor naturale, industria chimica si petrochimica, industria energetica. TenarisSilcotub proiecteaza, produce si furnizeaza o gama larga de produse tubulare in conformitate cu specificatiile clientilor, pentru a face fata celor mai sofisticate cerinte, si asigura asistenta tehnica si dezvoltarea produsului, servicii logistice si livrare in termen, precum si gestiune personalizata a stocurilor.
Unitatile sale de productie se afla la Zalau si Calarasi, Romania. Unitatea din Zalau are o capacitate anuala de productie de 180.000 tone de tevi fara sudura si o forta de munca de aproximativ 1.200 de angajati, iar cea din Calarasi are o capacitate anuala de productie de 470.000 tone de otel si o forta de munca de aproximativ 300 de angajati.