Ospatar

SC COLISEUM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel de lux construit nou in Calafat

CERINTE

- aspect fizic placut
- ingrijit
- seriozitate
- curatenie
- serviabil
-comunicativ
-experienta constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv

S.C. COLISEUM S.A . a luat fiinta in anul 1993, inregistrata la Registrul Comertului Targu Jiu, judetul Gorj sub nr. J18/1250/1993 si are ca principal obiect de activitate „comertul cu ridicata, specializat pe produse alimentare, bauturi si tutun”.

Pana in anul 1998 activitatea de baza a fost preambalarea si comercializarea in sistem en-gros a produselor alimentare: zahar, orez, sare, etc. incepand cu anul 1999 S.C. COLISEUM S.A. s-a preocupat pentru formarea unei noi echipe manageriale care a avut ca principal obiectiv reorientarea si restructurarea activitatii societatii axandu-se in mod principal pe organizarea activitatii de distributie a produselor alimentare si a bauturilor. Societatea noastra desfasoara si alte activitati, cum ar fi:
- Transporturi rutiere de marfuri
- Intermedieri in comertul cu ridicata