Tehnician Service Utilaje Agricole John Deere

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recepţionează echipamentele, le pune în funcţiune şi instruieşte operatorii care vor lucra cu ele
Se deplasează la sediul clientului pentru întreţinerea echipamentelor
Diagnostichează şi repară utilajele atunci când este cazul

CERINTE

Studii tehnice de specialitate în domeniul electromecanic
Cunoştinţe de mecanică, electrică şi hidraulică
Experienţă în reparaţii utilaje sau diagnoză computerizată constituie avantaj
Limba engleză la nivel mediu obligatoriu
Cunoştinţe PC - Word, Excel, Outlook
Permis de conducere - categoria B
Domiciliul stabil într-una din localităţile menţionate mai sus

BENEFICII OFERITE

Dorinţa şi curiozitate de a învăţa echipamente noi
Inclinaţie către domeniul tehnic, seriozitate, spirit de iniţiativă
Disponibilitate la deplasări

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.