Tehnician (inginer) service

EUTRON INVEST ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

relationare civilizata cu clientii alocati,
- realizarea de operatiuni de intretinere periodica a echipamentelor din parc,
- realizarea de operatiuni de repunere in functiune la cerere,
- promovarea produsului ''service'' catre potentialii clienti,
- realizare de scolarizari operatori,
- efectuarea de operatiuni de service si intretinere periodica, ptr. echipamente utilizate in jud. Arges, Valcea, Sibiu, Bucuresti.

CERINTE

comunicativ, cu capacitate de scolarizare a operatorilor obligatoriu,
- atitudine proclient - obligatoriu,
- experienta in activitate de service ptr. echipamente IT cu mecanica in miscare (imprimante, copiatoare, plotere, scanere, masini de numarat bancnote, ATM-uri, POS-uri, etc.), MDM-uri, sisteme EAS, CCTV si antiefractie, minim 1 an;
- studii superioare de specialitate (automatica, mecatronica, cinematica, electronica, electrotehnica, electromecanica, mecanica) reprezinta avantaj,
- limba straina - engleza (vorbit - bine / citit - f.bine / scris - bine) - obligatoriu,
- carnet de conducere activ si cu experienta de minim 3 ani (minim cat. B) - obligatoriu,
- operare PC - obligatoriu,
- auto personal disponibil ptr. contract comodat cu societatea (avantaj)

BENEFICII OFERITE

- procent de cointeresare din cifra de vanzari produse / service,
- autoturism sau comodat,
- scolarizari certificate,
- bonuri de masa,
- salariu fix atractiv.

importator si distribuitor de echipamente bancare si de id automation