Specialist Asigurarea Calitatii

DUCTIL - AIR LIQUIDE WELDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea, implementarea si optimizarea documentelor sistemului de management al calitatii (SMC);
- Planificarea si conducerea auditurilor interne/externe;
- Evaluarea furnizorilor de produse / servicii;
- Asigurarea conformitatii SMC cu cerintele pentru autorizari.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta in asigurarea calitatii, minim 3 ani;
- limbi straine: Engleza foarte bine (Franceza / Italiana? prezinta avantaj);
- buna comunicare interpersonala;
- capacitate de lucru in echipa;
- capacitate de organizare si planificare a activitatii;
- spirit de observatie, analiza si sinteza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu rezultatele;
- mediu de lucru dinamic;
- specializare si dezvoltare profesionala;
- oportunitatea unei cariere.

DUCTIL este membra a Grupului Air Liquide, lider mondial sau european pe cateva segmente din domeniul industrial: gaze industriale si medicale, consumabile, echipamente si accesorii pentru sudare.