SEF SERVICE ECHIPAMENTE DE POTABILIZARE SI TRATARE APE UZATE

GRUP ROMET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea si negocierea contractelor de montaj/service pentru echipamentele de potabilizare si tratare ape uzate;
Gestionarea activitatii de montaj/service pentru echipamentele de potabilizare si tratare ape uzate;
Intocmirea devizelor de lucrari de montaj/service si facturarea acestora.

CERINTE

Absolvent de studii superioare cu specialitatea instalatii, hidraulica, mecanica, utilaj industria chimica
Cunostinte solide de hidraulica si mecanica;
Cunostinte solide de inginerie chimica;
Cunostinte bune de engleza, franceza, germana;
Capacitatea de a lucra in echipa;
Disponibilitate la deplasari
Posesor permis conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv functie de rezultat si posibilitati de dezvoltare.

SC GRUP ROMET SA este lider in conceptia si realizarea echipamentelor de potabilizarea si tratarea apei. Domeniile in care activam sunt:
- tratarea apei pentru potabilizare sau obtinerea apei pure pentru consum sau procesele industriale;
- epurarea apelor uzate rezidentiale, municipale sau industriale