SEF PUNCT DE LUCRU-NORDEXIM COFFEE SERVICES-FILIALA BUZAU

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Urmareste realizarea vanzarilor pe zona de care raspunde in vederea cresterii cotei de piata si evaluarea gradului de satisfacere a cererii prin deplasari zilnice pe rute stabilite in zona in care este raspunzator ;

-Identifica, contacteaza si negociaza amplasarea aparatelor de cafea;

-Verifica igiena aparatelor ;

-Verifica contoarele aparatelor si compara cu fisele de operare pentru a se asigura de corectitudinea datelor furnizate de agentii de operare ;

-Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea de vanzare in vederea cresterii segmentului de piata pentru produsele comercializate de societate;

-Urmareste vanzarea produselor comercializate de societate, precum si incasarea contravalorii acestora ;

-Urmareste realizarea planului de vanzari fata de targete stabilite, impreuna cu echipa pe care o coordoneaza ;

-Sub indrumarea Directorului de Filiala recomanda si modifica organizarea rutelor si a zonelor ;

-Pastreaza un contact permanent cu clientii ;

-Organizeaza cat mai eficient timpul echipei de operare, urmareste planificarea logica a rutelor si pastrarea frecventei de vizitare a clientilor ;

CERINTE

-Studii medii sau superioare de specialitate;

-Experienta in domeniu de cel putin 2 ani ;

-Cunostinte operare PC

-Abilitati, calitati, aptitudini necesare: receptivitate, calm, seriozitate, corectitudine;

-Fara antecedente penale ;

-Apt din punct de vedere medical;

-Posesor permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.