Reprezentanti Medicali - Merck Sharp & Dohme Romania

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea medicala a portofoliului de medicamente al companiei in zona alocata, conform target-ului stabilit
- Dezvoltarea unor relatii de succes cu partenerii companiei
- Organizarea de evenimente medicale

CERINTE

- Absolvent studii universitare, avantaj studii medicale sau conexe absolvite
- Experienta anterioara 2-3 ani in pozitii similare
- Cunostinte de limba engleza, nivel conversational
- Cunostinte operare PC, nivel mediu
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si dezvoltare de noi contacte
- Excelenta orientare catre client
- Bune abilitati de organizare

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist
- Programe de dezvoltare profesionala

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de oameni motivati, talentati, si orientati catre performanta, iar profilul tau corespunde cerintelor de mai sus, trimite CV-ul actualizat via e- mail catre recruitment@expand.ro pana cel tarziu 20 mai 2010. Toate aplicatiile vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania - Pharmexx Group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic prezenta in Romania incepand cu 1999, recruteaza Reprezentanti Medicali pentru Merck Sharp & Dhome Romania, una dintre cele mai importante companii multinationale farmaceutice.