Reprezentant vanzari piese auto

VIOSTAR COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de renume si cu experinta, angajam reprezentant vanzari piese auto pentru magazin si service auto. Program de lucru normal, echipa tanara, posibilitate de crestere.
Responsabilitati specifice postului solicitat, gestionare stocuri, comenzi marfa si vanzare cu amanuntul.

CERINTE

Minim diploma de bacalaureat.
Cunostinte tehnice auto.
Cunostinte operare PC.
Permis de conducere cat. B.
Persoana dinamica, serioasa, perseverenta.
Experienta in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Carte de munca si contract de munca pe perioada nedeterminata.
Salariu fix + bonus vanzari.

Infiintata in 1995, Sc. Viostar Com Srl., are o experienta de peste 15 ani in domeniu, asigurand mentinerea in stare de functionare a autovehiculelor prin executarea cu profesionalism a operatiunilor de vulcanizare a anvelopelor si/sau a camerelor de aer precum si a altor operatiuni aferente.

Un pas important pentru firma noastra la reprezentat semnarea in 2009 a unui contract de reprezentanta cu Bridgestone Romania, firma nostra devenind astfel primul service roti autorizat pentru turisme, din Romania in cadrul familiei Bridgestone, iar in 2010 s-a semnat cel de-al doilea contract de reprezentanta Truck Point Bridgestone pentru camioane.

In 2004 incepem colaborarea cu doua firme straine, din Belgia si din Olanda , de la care si astazi achizitionam anvelope.