REPREZENTANT VANZARI CLUJ;CRAIOVA;BUZAU;

M & M PRODUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- postul presupune identificarea de noi clienti pe zonele arondate si imprejurimi, dezvoltarea actualei baze de clienti, cresterea substantiala a volumului vanzarilor din zona respectiva.
- reprezentantul zonal este subordonat direct unui a.s.m, ca urmare ii revine toata responsabilitatea zonei repartizate.
- raspunde de promovarea imaginii firmei, de informarea corecta a superiorilor referitor la activitatea concurentei.
- categoria de clienti carora ne adresam sunt utilizatori industriali de ambalaje flexibile de toate nivele.

CERINTE

Profilul candidatului
- Persoan¿ dinamic¿, responsabil¿, organizat¿
cu abilit¿¿i de comunicare ¿i negociere, spirit de echip¿

Condi¿ii :
- Minim studii medii
- Experien¿¿ în vânz¿ri
- Disponibilitate de timp ¿i deplas¿ri
- Permis de conducere cat. B
- Cunostin¿e operare PC
- Limba englez¿ - conversa¿ional (avantaj)

BENEFICII OFERITE

MASINA DE SERVICIU, TELEFON MOBIL, SALARIU FIX + COMISION, POSIBILITATEA DE PROMOVARE

O companie in plina expansiune, atat pe profil de distributie nationala cat si producator, cu un imens potential de piata, avand o echipa tanara si motivata care asteapta noi membrii dornici sa i se alature, potential de dezvoltare si promovare pe baza abilitatilor personale si a rezultatelor si performantelor obtinute