REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL

SC GRUP ROMET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea permanenta a gamei de produse si a afacerii (echipamente destinate tratarii, transportului si epurarii apei)
Culegerea datelor referitoare la concurenta si actualizarea bazei de date;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii;

CERINTE

- Absolvent de studii superioare cu specialitate instalatii, hidraulica, mecanica, utilaj industria chimica ;
- Cunostinte solide de hidraulica si mecanica ;
- Cunostinte solide de inginerie chimica;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Cunostinte bune de limba engleza, franceza, germana;
- Disponibilitate la deplasari
- Posesor permis conducere

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv functie de rezultate si posibilitati de dezvoltare;

SC GRUP ROMET SA este lider in conceptia si realizarea echipamentelor de tratarea apei:
Domeniile in care activam sunt:
• tratarea apei pentru potabilizare sau obtinerea apei pure pentru consum sau procesele industriale
• epurarea apelor uzate rezidentiale, municipale sau industriale