Reprezentant Comercial - Supraveghetor - Animator copii

Kiddie Express

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul consta in operarea unui trenulet pe sine pentru copii in incinta Aurora Mall Buzau. Programul de lucru coincide cu cel al centrului comercial, de luni pana duminica, iar zilele lucratoare vor fi impartite intre 2 sau 3 persoane in mod flexibil. Programul full time consta in 4 zile lucratoare pe saptamana iar part time in 1 (25%) sau 3 zile lucratoare (75%).

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana responsabila, sociabila, agreabila, amabila, eventual student/a sau cu studii superioare si iubitoare de copii. Experienta anterioara cu copii intre 3 si 7 ani constituie un avantaj.
Responsabilitati:
- Intampinarea intr-un mod distractiv si entuziastic a copiilor si parintilor
- Asigurarea sigurantei copiilor
- Incasarea contravalorii biletului
- Completarea rapoartelor periodice

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Program de lucru flexibil
- Salariu competitiv
- Plata integrala a orelor suplimentare
- Bonuri de masa sau contravaloarea acestora

Compania noastra activeaza in domeniul serviciilor de amuzament pentru copii