Receptionera sala de fitness

S.C. PROZONE BEAUTY&WELLNESS CENTER S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura accesul clientilor si vizitatorilor in club intr-o maniera profesionala cu respectarea procedurilor de lucru;
- raspunde la telefon intr-o maniera politicoasa;
- ofera cu amabilitate informatii generale pentru clientii si vizitatorii clubului cat si telefonic persoanelor care solicita informatii despre acesta;
- stabileste necesarul de consumabile
- raspunde de preluarea corespondentei sosita pe adresa firmei (plicuri, oferte promotionale etc);
- raspunde de buna circulatie a documentelor in club (inmanarea catre seful direct a corespondentei venita la receptie sau pe e-mail si arhivarea tuturor documentelor privitoare la clienti si la club, conform procedurilor de lucru)
- asigura si raspunde de comunicarea promotiilor si evenimentelor in club;
- prezinta clubul intr-o maniera profesionala potentialilor clienti, redacteaza contractele si incaseaza contravaloarea acestora
- se ocupa de vanzarea produselor existente la barul clubului, incaseaza contravaloarea acestora, gestioneaza sumele incasate, verifica stocurile si preda la sfarsitul schimbului banii incasati.
- preia toate apelurile telefonice si le directioneaza in functie de cererea interlocutorului, afland identitatea acestuia pe care trebuie sa o comunice mai departe destinatarului apelului;
- redacteaza documente si rapoarte respectand formatele de documente utilizate in firma.

CERINTE

Studii medii sau superioare;
Cunostinte medii de limba engleza, operare pe calculator, dactilografiere rapida, maniere la telefon;
Disponibilitati excelente de comunicare, comportament civilizat, atitudine proactiva.
Cunostinte de contabilitate primara.

BENEFICII OFERITE

- salarizare avantajoasa
- acces gratuit la toate activitatile sportive ale salii
- program flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Prestare servicii aerobic, fitness si wellness