OPERATOR SALA JOCURI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti la inceput de drum si nu ai experienta relevanta in niciun domeniu, dar vrei sa muncesti si sa demonstrezi ca poti fi performant, daca vrei sa-ti consolidezi o cariera implicandu-te, daca vrei independenta financiara si stabilitate, daca vrei un program de lucru flexibil, atunci este timpul sa aplici la MAXBET.

Ocupantul acestui post va avea in principal urmatoarele RESPONSABILITATI:
* Intampinarea clientilor, preluarea comenzilor si servirea intr-o maniera cat mai profesionista
* Informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc si la regulile de joc
* Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
* Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii
* Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele CERINTE:
* Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat
* Aspect fizic placut si ingrijit
* Abilitati de calcul matematic
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, integritate, planificare si organizare
* Lucru in echipa
* Disponibiliate pentru lucru in ture (inclusiv ture de noapte).

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-perioada de training si acomodare
-salariu foarte atractiv si bonus in functie de realizari
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-mediu de lucru placut si dinamic
-echipa tanara