Operator Ghiseu Persoane Juridice

BRD - Groupe Societe Generale S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza totalitatea operatiunilor de casierie la cererea clientilor persoane juridice
- Asigura coordonarea activitatii de gestiune a numerarului pentru sucursala judeteana si unitatile din subordine
- Primeste si verifica documentele aferente operatiunilor clientilor persoane juridice si le transmite pentru prelucrare
- Asigura confidentialitatea informatiilor si a datelor referitoare la conturile clientilor si operatiunile efectuate
- Asigura vanzarea produselor si serviciilor simple catre clienti persoane juridice conform obiectivelor stabilite

CERINTE

- Minim 3 ani experienta in activitatea de casierie in relatia cu clientii persoane juridice
- Cunostinte privind tehnicile comerciale si reglementarile bancare referitoare la operatiunile cu numerar si circuitul instrumentelor de plata
- Cunostinte de limba engleza sau franceza - nivel bun
- Abilitati comerciale
- Tenacitate
- Initiativa
- Integritate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitatea de a v¿ al¿tura unei echipe de profesioni¿ti.

DESCRIEREA FIRMEI

Sa ai oameni pregatiti
pentru o piata in crestere

Am situat performanta in centrul politicii noastre de resurse umane si am plecat de la principiul ca pentru a fi performant, personalul nostru trebuie sa fie competent, motivat si integrat intr-un climat social favorabil.

Formarea profesionala este elementul principal al dezvoltarii competentelor colaboratorilor nostri. Aceasta este astfel conceputa incat sa raspunda nevoilor individuale de evolutie a competentelor fiecarui salariat , dar si nevoile generale identificate la nivelul bancii.

Cariere pline de oportunitati

Sa ai persoana potrivita la locul potrivit si momentul potrivit si sa anticipezi evolutiile pietei reprezinta provocarea cotidiana a fiecarei entitati din banca. Politica de gestiune a carierei se bazeaza pe o stransa colaborare intre salariati, manageri si specialistii de resurse umane.
Mobilitatea geografica si/sau functionala contribuie in mod semnificativ la dezvoltarea competentelor si performantelor salariatilor, raspunzand in acelasi timp si nevoilor bancii.