n. 4 programatori C++ / C#

strategic solutions vieru

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

TITLU DE STUDIU:
Licenta universitara sau Diploma de bacalaureat, cu specialiate tehnica sau stiintifica

CUNOSTINTE TEHNICE CERUTE:
Limbaj C++
Limbaj C# (optional)
SQL
Microsoft Visual StudioALTE CARACTERISTICI CERUTE
Experienta de cel putin 2 ani in domeniu programare software
Cunostinte de baza ale limbii engleze
Sediul de lucru este BUZAU (RO). Este prevazuta o perioada de formare profesionala platita (stagiu) de trei luni in sediul central din Italia.

Sunt considerate optionale competentele in domeniile:
Oracle DBMS
MS SQL Server
Programare Web Oriented
Tehnologii Microsoft (MFC, ATL, etc.)

BENEFICII OFERITE

- Mediul de lucru este tanar, dinamic si ofera oportunitati de formare si crestere profesionala. - Se ofera un contract full time pe o perioada nedeterminata.
- Salariul va fi in raport direct proportional cu competentele si experientele efective.
CELE PATRU PERSOANE ALESE VOR DEZVOLTA SI CONDUCE SUCURSALA DIN
ROMANIA

Trimiteti curriculum vitae in limba engleza la: selezione.personale@siav.it
Pentru detalii ne puteti contacta la numarul: 0743 863965

Activitate principala: Activitati de arhitectura, inginerie si servicii de consultanta tehnica legate de acestea