MECHANICAL AND ELECTRICAL / HVAC MANAGER - INTERNATIONAL COMPANY IN BUZAU, PIATRA NEAMT AND SUCEAVA

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea lucrarilor de HVAC, instalatii sanitare, instalatii electrice si de curenti slabi;
- mentinerea legaturii intre partea de design si proiectare si cea de executie;
- verificarea proiectului si a specificatiilor;
urmarirea graficelor de executie pe partea de instalatii, monitorizarea progresului lucrarilor si verificarea conformitatii cu proiectul;
- participarea la sedintele de proiect impreuna cu Beneficiarul;
- raportare

CERINTE

Absolvent al unei institutii de invatamint superior, avind specializarea Instalatii pentru Constructii;
Experienta de 5-7 ani in proiecte de executie de instalatii electrice, sanitare, HVAC;
Cunostinte operare PC : MSOffice ( Word, Excel, Power Point ), AUTOCAD
Cunostinte medii de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Oportunitatea de a dezvolta o cariera intr-un mediu competitiv, specific unei firme internationale

Clientul nostru este o companie internationala in domeniul Consultanta, Design, Engineering, Project Management, Procurement si Construction management. Avind in vedere extinderea operatiunilor sale in Romania suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Mechanical and Electrical Manager in Buzau, Piatra Neamt si Suceava