mecanic agricol

sc agroglobal sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa lucrari agricole conform tehnologiilor stabilite; (sa are, sa semene, sa discuieasca, sa recolteze etc.) functie de anotimp;
Foloseste in mod corect utilajele, echipamentele si materialele cu care lucreaza;
Participa la intertinerea si repararea utilajelor, echipamentelor pentru a se asigura o utilizare optima a cestora;
Se informeaza si isi insuseste datele si informatiile necesare efectuarii lucrarilor si mentine inregistrari ale activitatii desfasurate, conform tehnologiilor si inregistrarilor existente in societate.

CERINTE

Calificare in domeniu
-Posesor permis conducere categ. B, BE
-Experienta in activitate minim 1 an
-Cunostinte utilizare PC
-Disponibilitate la deplasari
-Capacitatea de a lucra in echipa;

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv functie de rezultate;

 SC AGROGLOBAL SA Buzau este o societate de productie in domeniu agricol – desfasurand activitatea de cultivare a cereralelor , plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase