Mangeri si Asistenti in Brokeraj de Asigurari

Campion Broker de Asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intermedierea asigurarilor obligatorii si facultative

- Pensii private si de tip pilonul II;
- CASCO;
- RCA
- Asigurare de locuinta

CERINTE

Studii minime: bacalaureat;
Abilităţi de comunicare şi negociere;
Disponibilitate de a învăţa lucruri noi;
Experienţă în asigurări reprezintă avantaj pentru a putea accesa o poziţie superioară în carieră.

Taxă intrare în sistem - 55 RON.

BENEFICII OFERITE

Compania Campion Broker ofera:
*afacere proprie
*atmosferă de lucru plăcută
*implicarea financiară iniţială minimă
*riscul dezvoltarii afacerii minim
*un sistem de carieră interesant
*şanse mari de avansare
*câştiguri nelimitate.

- Licenta de asistent in brokeraj independent (oportunitatea de a lucra cu toate societatile de asigurari de pe piata financiara romaneasca - FARA TARGET de asigurari incheiate - FARA OBLIGATIVITATE DE INCHEIERE DE ASIGURARI DE VIATA);
Posibilitatea construirii unei echipe si avansarii in cariera rapid in baza performantei porprii dar si cu ajutorul echipei;
Bonusuri suplimentare in baza unui contract de comision;
Posibilitate de extindere a echipei in TOATA TARA;

S.C. CAMPION BROKER DE ASIGURARE S.R.L. conform Legii 32/2000 a fost autorizată de Comisia de Supraveghere a Asigurarilor prin Decizia nr.3963/2005 , să negocieze contracte de asigurare pe piaţa internă.

Deviza noastra:
Un CAMPION are in orice moment cea mai buna oferta pentru client!

Fii tu Campion alaturi de noi!