IT Manager

Asti Net SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza business in domeniul IT
- urmareste dezvoltarea pe piata a produselor / serviciilor companiei
- mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti
- stabileste preturile pentru diverse produse / servicii ale companiei
- efectueaza studii de piata, elaboreaza rapoarte despre concurenta
- monitorizeaza evolutia preturilor pe piata

CERINTE

- aptitudini si cunostinte manageriale
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul general
- persoana dinamica, entuziasta
- capacitate de planificare si organizare;
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica
- dorinta de dezvoltare profesionala si personala

BENEFICII OFERITE

- excelente oportunitati de dezvoltare personala

Dezvoltare aplicatii, pagini WEB, consultanta, intretinere/ depanare ecchipamente