Instructor sala fitness

S.C. PROZONE BEAUTY&WELLNESS CENTER S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Supraveghereza si instruieste clientii privind programul sportiv de intretinere corporala
 Verifica ordinea aparatelor cardio din sala, greutatile libere, temperatura salii
 Supravegheaza si mentine curatenia in arealul salii
 Se asigura de utilizarea de catre clienti a echipamentului sportiv adecvat
 Trateaza clientii intr-o maniera civilizata si respectuosa
 Cunoaste masurile de prevenire a accidentarilor in timpul antrenamentelor

CERINTE

 Abilitatea de a intelege nevoile clientilor
 Abilitatea de a fi bine organizat, de a-si mentine concentrarea pe parcursul turei de munca
 Abilitati de comunicare
 Abilitatea de a se concentra pe detalii
 Abilitatea de mentine o buna coordonare a activitatii in sala, in timp ce sunt mai multi clienti
 Abilitati de realizare a sarcinilor de servici fara supraveghere.
 Abilitati de lucru in echipa.
 Limba engleza – mediu conversational

BENEFICII OFERITE

- salarizare avantajoasa
- acces gratuit la toate activitatile sportive ale salii
- program flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Prestare servicii aerobic, fitness si wellness