INGINER PROIECTANT INSTALATII SI ECHIPAMENTE POTABILIZARE SI TATARE APE UZATE

GRUP ROMET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea documentatiei tehnice si de executie pentru instalatiile si echipamentele pentru potabilizarea si tratarea apelor uzate

CERINTE

-absolvent de studii superioare cu specialitatea instalatii, hidraulica, mecanica, utilaj industria chimica
-cunostinte solide/viteza de lucru in ACAD;
-cunostinte solide de microsoft (Word, Excel);
-cunostinte solide de hidraulica;
-cunostinte solide de inginerie chimica;
-cunostinte bune de limba engleza, franceza, germana
-capacitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv functie de rezultat si posibilitati de dezvoltare;

SC GRUP ROMET SA este lider in conceptia si realizarea echipamentelor de potabilizare si tratarea apei. Domeniile in care activam sunt:
- tratarea apei pentru potabilizare sau obtinerea apei pure pentru consum sau procesele industriale;
- epurarea apelor uzate rezidentiale, municipale sau industriale.