Inginer proiectant

GRUP ROMET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare documentatie de excutie pentru sisteme de incalzire;
Proiectare documentatie de executie pentru sisteme de irigat;
Intocmire calculatii de pret si devize de lucrari;
Ofertare produse;
Mentinerea legaturii cu clientii existenti si gasirea de clienti noi.

CERINTE

Absolvent al facultatii Masini si echipamente termice, Termotehnica;Hidraulica/ Hidrotehnica
Cunostinte de termotehnica, hidraulica desen tehnic, proiectare;
Cunostinte de programare si proiectare asistata de calculator ( AUTOCAD sau alte programe similare)
Cunostinte de limba engleza nivel intermediar
Permis de conducere auto, categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv functie de rezultate si posibilitati de dezvoltare

Societate comerciala al carei obiect de activitatea este vanzarea de produse in domeniul apei, agriculturii, stingerii incendiilor, sisteme si echipamente de incalzire.