inginer productie

GEROM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura intretinerea echipamentelor si utilajelor;
- urmareste si asigura functionarea ritmica a liniilor tehnologice;
- formeaza noi angajati pe utilajele moderne de prelucrare a geamului etc.

CERINTE

- absolvent facultate tehnica;
- capacitate de a invata tehnologii noi si de a propune solutii noi;
- cunostinte bune de operare pe calculator;
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Nu conteaza ca nu aveti experienta!
Angajam si proaspeti absolventi ai facultatilor tehnice. Pe langa un salariu motivant, vi se ofera posibilitatea de formare pe utilaje de ultima generatie, inclusiv la furnizorii de utilaje din strainatate.
La GEROM S.A. evoluarea in cariera nu depinde de experienta, ci de performante!

Producator de geam termoizolant si geamuri prelucrate. Dotat cu tehnologii si echipamente de ultima generatie produse in Germania, Finlanda, Franta, SUA, Anglia, Italia, Cehia. Are implementat Sistemul de Management al Calitatii, certificat ISO 9001:2001.