Inginer mecanic

STRABAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI: sprijin si consultanta pentru unitatile subordonate societatii, sprijin pentru conducere in probleme tehnice si economice, finalizare analize tehnice, intocmire cereri de casare, control permanent baza de date si anuntarea modificarilor necesare, intocmire procese verbale de receptie, introducerea rapoartelor de reparatii in calculator

CERINTE

INGINER: Experienta in acest domeniu de activitate, persoana de incredere, aprecierea muncii in echipa, dovada de initiativa si cunostinte solide de limba germana

BENEFICII OFERITE

Va oferim pregatire intensiva, posibilitati de training intern si extern, sansa de a va dezvolta pe plan profesional, precum si o remuneratie pe masura serviciilor Dvs

Suntem un concern de constructii activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 44.000 angajati in intreaga Europa.