Inginer instalatii electrice- fabrica Buzau

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale aceste pozitii includ:

- coordonarea partii electrice a intregii fabrici (distributie si transport energie pe teritoriul fabricii) ;
- supravegherea,verificarea si intretinerea instalatiilor electrice din punctele de transformare si distributie a utilajelor din sectie;
- asigurarea unei bune functionari a instalatiilor si aparaturii electrice;
- stabilirea necesarului de materiale, intretinere si piese schimb pentru echipamentele electrice;
- intocmirea si verificarea permiselor specifice interventiei la locul de munca (permise de foc, de lucru la inaltime);
- urmarirea realizarii proiectelor electrice;
- coordonerea echipei din subordine si instruirea personalului pe linie de PM si PSI la locul de munca.

CERINTE

Clientul nostru, o companie multinationala care activeaza in domeniul FMCG, este in cautarea activa a unui Inginer Instalatii Electrice care sa se alature echipei sale.

Candidatii eligibili trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- studii superioare tehnice;
- experienta in acest domeniu de minimum 3 ani;
- nivel avansat al limbii engleze;
- abilitati de organizare si planificare a activitatilor;
- spirit dinamic, disciplinat;
- simt dezvoltat al responsabiltatii si disciplinei.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.