Inginer Electronist

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

repartizeaza personalul din subordine pe locuri de munc¿, stabilind sarcinile ce le revin pe toat¿ durata timpului de lucru ;
asigura documenta¿ia tehnica necesara ( scheme electrice si electronice ) execut¿rii si verific¿rii lucr¿rilor specifice ;
asigur¿ depanarea sistemelor automate din cadrul sec¿iei Procesare geam si a sectiei Geam termoizolant ;
ofera solutii tehnice pentru lucrarile cu grad ridicat de dificultate ;
raspunde de gestionarea si consumul resurselor utilizate in procesul de intre¿inere si reparatii;
raspunde de preg¿tirea continu¿ a personalului din subordine si face propuneri pentru programul de training al forma¿iei;
participa la analiza si derularea programelor de investi¿ii ale societa¿ii pentru partea de conducere automat¿ a proceselor.

Compania este locata in Buzau. Candidatii care sunt dispusi la relocare, sunt rugati sa mentioneze acest aspect in Scrisoarea de intentie.

CERINTE

- studii superioare tehnice - domeniul electric / electronica,
- experienta in domeniu nu este o conditie fara de care nu se poate,
- foarte bune cunostinte electronica industriala,
- foarte bune cunostinte de operare PC.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator, lider in domeniul sau, pe Europa de Est.