Inginer Cercetare Dezvoltare

DUCTIL - AIR LIQUIDE WELDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza cercetarea, dezvoltarea si industrializarea noilor formule si tehnologii de produse in conformitate cu nevoile pietei.

CERINTE

- studii superioare tehnice - specializarile tehnologia sudarii, chimie organica, fizica, constituie avantaj;
- capacitate de creere si inovare;
- orientarea spre rezultat;
- bun cunoscator al limbii engleze, italiana prezinta avantaj;
- abilitati de comunicare;
- capacitate de analiza si rezolvare a problemelor;
- bune cunostinte PC (Microsoft Office).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit;
- mediu de lucru dinamic;
- specializare si dezvoltare profesionala;
- oportunitatea unei cariere.

Ductil – Air Liquide Welding - este membra a Grupului Air Liquide, lider mondial sau european, pe cateva segmente din domeniul industrial: gaze industriale si medicale, consumabile, echipamente si accesorii pentru sudare.

Viziunea Ductil – Air Liquide Welding : performanta si inovatie pentru a oferi clientilor cele mai bune produse, solutii si servicii si a fi referinta romaneasca in sudare si taiere.