INGINER AUTOMATIST (Domeniul agro-alimentar)

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei avea ocazia sa iti demonstrezi pasiunea pentru echipamentele electrice si instalatiile de automatizari prin:
- Coordonarea activitatii de automatizare in cadrul fabricii,
- Supravegherea si participarea la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi,
- Participarea la realizarea planului de mentenanta a echipamentelor electrice si a instalatiilor de automatizari.

CERINTE

Esti interesat sa te alaturi unei echipe de profesionisti? Nu trebuie decat:
- sa ai studii superioare de specialitate, ceva experienta in domeniu, cunostinte avansate de limba engleza,
- sa fii dornic de afirmare si dispus pentru relocare in zona Roman sau Buzau.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile sunt pe masura abilitatilor.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com).

Recrutam pentru clientul nostru, importanta companie internationala din domeniul agro-alimentar.