Inginer Asistenta Tehnica

DUCTIL - AIR LIQUIDE WELDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura asistenta tehnica pentru clientii mari;
- realizeaza demonstratii cu consumabile si echipamente de sudare;
- elaboreaza si califica specificatii ale procedurilor de sudare

CERINTE

- studii superioare tehnice (in specialitate sudura);
- cunostinte teoretice si practice privind utilizarea echipamentelor de sudare;
- Office utilities(Word, excel, Power Point);
- experienta in realizarea unor cursuri de instruire/specializare a sudorilor, prezinta avantaj;
- cunostinte de limba Engleza si/sau Franceza prezinta avantaj;
- permis de conducere, cat. B;
- disponibilitate pentru deplasari in tara;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit;
- mediu de lucru dinamic;
- specializare si dezvoltare profesionala;
- oportunitatea unei cariere.

DUCTIL este membra a Grupului Air Liquide, lider mondial sau european pe cateva segmente din domeniul industrial: gaze industriale si medicale, consumabile, echipamente si accesorii pentru sudare.