Gestionar magazie materiale

MARALEX SHOES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- aseaza materiile prime in magaziile societatii , manual sau cu electrostivuitorul
- negociaza si cauta furnizori cu ofertele cele mai avantajoase societatii
- asigura aprovizionarea sectiilor de productie in functie de planificarile primite de la departamentul tehnic .
- raspunde de buna derulare a activitatii de productie in sensul de a monitoriza permanent stocurile
- intocmeste NIR-uri , bonuri de consum , avize de expeditie , raportari specifice lunare , inventare periodice
- mentine in permanenta o buna relatie cu seful tehnic si administratorul .
- arhiveaza documentele

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- bune abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba italiana reprezinta un plus (nivel mediu )
- utilizarea pachetului Office , a internetului , posta electronica
- studii medii sau superioare
- experienta pe un post similar
- utilizare programului de gestiune SAGA reprezinta un plus
- ideal ar fi sa posede atestat de stivuitorist

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta

Societatea de veche traditie in producerea incaltamintei in sistem lohn pentru parteneri din UE