Gestionar Depozit

GRUP CONSTAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea si organizarea activitatii zilnice a personalului din cadrul Depozitului de materiale de constructii (motostivuitoristi, manipulanti);
- receptia materialelor aprovizionate (verificarea faptica si scriptica a cantitatii de marfa primita ; verificarea documentelor de intrare a marfii; verificarea certificatelor de calitate a marfii primite );
- urmarirea livrarii marfurilor catre client in conditii optime;
- verificarea periodica a situatiei stocurilor;
- inventarierea si urmarirea evolutiei stocurilor in depozit;
- asezarea in conditii optime si etichetarea marfurilor in depozit;

CERINTE

- minim studii liceale
- cunostinte foarte bune de gestiune;
- experienta in domeniu ¿ minim 1 an;
- constituie avantaj cunostinte in domeniul materialelor de constructii ;
- capacitate de lucru cu oamenii, spirit de echipa;
- abilitati de bun organizator;
- rezistenta la stres;
- abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Programe de training.