FARM MANAGER

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatilor fermei
- implicarea in activitatile specifice in functie de sezon si cultura
- sustinerea directorului general in activitate
- gestionarea bugetelor alocate pentru activitatile fermei
- mentinerea relatiei cu funizorii de servicii si materiale
- sustinerea activitatii de comercializare catre pietele externe si interne

CERINTE

- studii superioare in domeniul agricol
- cunostinte avansate pentru cultivarea, tratarea, recoltarea si depozitarea produselor agricole
- experienta de minim 6 ani in domeniu,
- capacitate de organizare si planificare
- perseverenta, responsabilitate
- atitudine proactiva, spirit de echipa, dinamism
- disponibilitate pentru program prelungit in perioadele de varf
- fluenta in limba engleza,

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri
- Mediu de lucru dinamic
- Schimb de experienta cu parteneri din Olanda

HUMANGEST GROUP este alaturi de clientul sau, o companie olandeza care se ocupa cu cultivarea si comercializarea legumelor, in identificarea candidatului ideal pentru postul de ADMINISTRATOR FERMA