Director Vanzari-Marketing

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza activitatea de vanzari si marketing/promovare,
- coordoneaza si supervizeaza activitatea personalului din subordine - vanzari si marketing,
- participa la negocieri cu clientii mari,
- se implica direct in stabilirea strategiei de vanzare si promovare, si in urmarirea implementarii acesteia s.a.
- intocmeste diverse rapoarte la cererea top managementului s.a.

Compania este locata in Buzau. Candidatii care sunt dispusi la relocare, sunt rugati sa mentioneze acest aspect in Scrisoarea de intentie.

CERINTE

- experienta in vanzari si/sau marketing, pe o pozitie de coordonare - domeniul materiale de constructii (tamplarie PVC si Al cu geam termoizolant constituie avantaj) - minim 2 ani,
- studii superioare profil economic / tehnic,
- foarte bune abilitati de vanzare, negociere,
- foarte bune abilitati de coordonare, organizare,
- permis categ B,
- operare PC - pachetul Office, navigare Internet.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator, lider in domeniul sau, pe Europa de Est.