COORDONATOR ECHIPA DE VANZARI/ CONSULTANT FINANCIAR BANCAR

Alma Finance SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonator:
- constituirea, coordonarea, controlul si profesionalizarea unei echipe de vanzari de produse financiar bancare pentru una din cele mai importante banci din Romania
- construirea si consolidarii relatiilor cu banca - sectorul de analiza si cel de suport de vanzari
- realizarea analizelor de vanzari, performante, management de vanzari
- gestionarea portofoliului de clienti

Consultant financiar:
- insusirea caracteristicilor produselor financiar bancare promovate,
- constituirea unui portofoliu de clienti si gestionarea acestuia,
- profesionalizarea in domeniu,
- realizarea rapoartelor de activitate si productie catre coordonatori.

CERINTE

- Studii superioare;
- Atitudine deschisa, activa;
- Experienta de vanzari este necesara.

BENEFICII OFERITE

- Cursuri de produs si de vanzari oferite de catre banca;
- Castiguri nelimitate;
- Program flexibil;
- Experienta unei echipe performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Intermediar de produse financiar bancare