CONSULTANT VANZARI (Lucrator Comercial) ptr BUZAU

GERMANOS TELECOM ROMANIA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime
- Vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie
- Oferirea de informatii specializate asupra caracteristicilor de functionare si instalare a produselor
- Testarea produselor si demonstratii la cererea clientilor
- Testarea functionalitatii sistemelor si produselor expuse la vanzare

CERINTE

- Minim studii medii(profil economic/tehnic)
- 1-2 ani experienta intr-o pozitie similara(avantaj)
- Experienta in domeniul telefoniei mobile precum si cunostintele/experienta in domeniul contabilitatii primare reprezinta un avantaj.
- Cunostinte operare calculator (Word, Excell)
- Persoana dinamica, cu abilitati excelente de comunicare, spirit organizatoric,capacitatede a lucra in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere intr-un mediu de business dinamic!

Germanos Telecom Romania S.A. face parte din Grupul de Companii Germanos, specializat in retail si distributie de produse si servicii tehnologice, precum si in productia si distributia de baterii.

In prezent, Germanos Telecom Romania S.A. detine peste 200 magazine in intreaga tara. In plus, Germanos ofera produsele si serviciile sale printr-o retea de peste 70 de dealeri, care opereaza sub numele de BEEEP .