Consultant in Audiologie fara /cu experienta pentru Buzau

S.C. AUDIO OPTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania asigura TRAINING DE SPECIALITATE pentru formarea sau perfectionarea persoanelor care doresc sa se angajeze ca audioprotezisti in orasul BUZAU.
Responsabilitati:
- Efectuarea consultaţiilor necesare protezarii
- Realizarea investigatiilor specifice diagnosticarii hipoacuziei
- Promovarea produsele si serviciile companiei catre pacienti
- Comercializarea in conditii profesioniste a dispozitivelor medicale distribuite de companie
- Pastrarea evidentei pacientilor (inregistrarea si actualizarea bazei de date)
- Realizarea si depasirea target-ului stabilit prin vanzarea aparatelor auditive si a accesoriilor
- Identificarea noilor surse de clienti
- Pastrarea si dezvoltarea relatiei cu medicii din zona arondata

CERINTE

Cerinte:

- Studii postliceale (constituie avantaj: studiile sanitare sau bioinginerie medicala)
- Cunostinte bune de limba engleza
- Cunostinte MS office nivel avansat
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si lucru in echipa
- Orientare catre pacient si nevoile acestuia
- Foarte bune abilitati de prezentare si organizare
- Dorinta de invatare si perfectionare continua
- Capacitate de a face fata situatiilor imprevizibile
- Atentie la detalii

Candidatul trebuie sa dea dovada de:
- profesionalism, temperament dinamic, rabdare, flexibilitate si empatie

BENEFICII OFERITE

Compania ofera:

- Training de specialitate
- Mediu de lucru profesionist
- Stabilitate
- Pachet salarial atractiv: parte fixa si comision din vanzare

Companie nationala specializata in domeniul audiologiei, protezarii auditive, opticii si comercializarii echipamentelor medicale specifice.