CONSULTANT FONDURI EUROPENE

S.C. ROTEC S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul vacant este pentru atragerea de fonduri europene in industrie/agricultura.
Responsabilitati:
- cunoasterea tuturor programelor ce pot fi accesate pentru finantare;
- intocmirea tuturor documentelor necesare proiectului dorit de accesat;
- depunerea proiectului la termenul stabilit;
- implementarea proiectului dupa aprobare si urmarirea respectarii tuturor conditiilor contractuale.

CERINTE

Absolvent de studii superioare economice
Experienta minim 1 an in accesare fonduri europene
Cunostinte solide PC
Limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- salariu ce se va negoci in urma interviului + obiectiv stabilit ca procent din total fonduri atrase.

ROTEC este acum una din cele mai importante unitati, avand flexibilitate in executarea celor mai diferite si complexe echipamente pentru industria siderurgica si metalurgica, industria cimentului, industria chimica si petrochimica, industria energetica, industria constructiilor de masini, constructii civile si industriale. Orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor, ROTEC Buzau este permanent preocupata de a dezvolta si livra produse de un nivel calitativ superior. Pentru atingerea acestor scopuri ROTEC Buzau se axeaza pe: folosirea specialistilor in toate domeniile de activitate ale organizatiei.