Consultant financiar CF - Raiffeisen Bank

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Începând cu anul 2005, echipele locale de vânz¿ri directe ale Raiffeisen Bank au contribuit într-o m¿sur¿ important¿ la ob¿inerea unor rezultate excelente pe segmentul produselor dedicate persoanelor fizice. În vederea extinderii acestui model de succes, suntem în c¿utare de persoane dinamice, independente ¿i motivate de un parteneriat real cu Raiffeisen Bank.
Dac¿ doresti s¿ faci parte din aceasta echip¿ ¿i s¿ i¿i conduci propria afacere intr-o rela¿ie de parteneriat cu Raiffeisen Bank, te invit¿m s¿ i¿i depui candidatura pentru rolul de:

- Consultant Financiar (CF) - departamentul vanzari directe

Responsabilitati:
· Prospecteaz¿ ¿i identific¿ poten¿iali clien¿i
· Promoveaz¿ vânz¿rile active de produse ¿i servicii ale b¿ncii dedicate segmentului de clien¿i persoane fizice
· Furnizeaz¿ informa¿ii poten¿ialilor clien¿i
· Raporteaz¿ rezultatele activit¿¿ii sale coordonatorului echipei

CERINTE

Experien¿¿ în domeniul vânz¿rilor minim 1 an
· Orientare c¿tre client, abilit¿¿i de rela¿ionare ¿i prezentare
· Abilit¿ti de vânzare ¿i negociere
· Spirit antreprenorial ¿i atitudine proactiv¿
· Perseveren¿¿ în atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Beneficiile parteneriatului cu Raiffeisen Bank:
· Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele ob¿inute
· Programe de instruire si dezvoltare profesional¿ si personal¿