Consultant financiar, asigurari viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Identificarea de potentiali clienti pentru produsele companiei.
2. Identificarea necesitatilor financiare ale potentialilor clienti si incheierea contractelor de asigurari de viata, promovarea continua si prezentarea serviciilor companiei.
3. Activitati de consultanta pentru clientii deja existenti.
4. Dezvoltarea portofoliului.

CERINTE

Prezenta agreabila.
Tinuta business.
Abilitati de comunicare si negociere cu clientii
Aptitudini de vanzare/promovare produse;
Persoane dinamice, organizate si cu spirit antreprenorial;
*Avantaj absolut: Experienta in asigurari si/sau vanzari.

Apreciem o persoana care crede in propriile capacitati, care nu ezita sa munceasca mult si sa castige nelimitat

BENEFICII OFERITE

-Traininguri (gratuite) pe tot parcursul carierei;
-Mediu de lucru la nivel de companie nr.1 mondial in domeniul asigurarilor de viata;
-Posibilitati de avansare rapida;
-Venituri din planul de comisioane si bonusuri (cele mai mari din domeniu), minim 500 EURO.
-Bonusuri trimestriale si anuale