Consilier Clientela Persoane Juridice Buzau

BRD - Groupe Société Générale

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolti si administrezi relatii comerciale directe cu clientii sau cu potentiali clienti (piata persoanelor juridice)
- Vinzi produse si acorzi consiliere clientilor din portofoliu
- Analizezi piata si identifici potentiali clienti
- Fidelizezi clientii prin calitatea produselor si serviciilor oferite

CERINTE

- Studii superioare economice / tehnice
- Cunostinte privind tehnicile comerciale
- Minim 3 ani de activitate cu clienti persoane juridice in sector comercial / bancar /leasing
- Limba franceza sau engleza - nivel bun

Daca esti o pesoana tenace, entuziasta, cu abilitati de vanzare si negociere, vino acum in echipa noastra!

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti.

BRD - Groupe SociBRD - Groupe Société Générale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Société Générale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.