COAFEZE-CONTRACTE CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza COAFEZE pentru contracte de munca in Cipru la saloane de lux.Se cer experienta in domeniu (tuns,coafat,vopsit),limba engleza conversational,varste 20-35 ani.Contract 1 an,program de lucru 5 zile pe saptamana 10 ore pe zi,salariu net lunar 750 Euro plus tips (aproximativ 400-500 Euro).Fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare.

CERINTE

Almirom recruteaza COAFEZE pentru contracte

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE