CAMERISTE-CONTRACTE CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

19-03-2010 | EXPIRA LA 25-03-2010

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENT!!! Almirom recruteaza Cameriste pentru contracte de munca la complex turistic in Cipru .Se cer experienta in domeniu,limba engleza conversational,varste 20-35 ani.Se ofera contract sezonal 8 luni,program de lucru 65 ore saptamanl,salariu net lunar 550 Euro plus tips (in jur de 200-300 Euro lunar) ,cazarea, hrana si biletul de avion platit de angajator.Taxa de mediere 300 Euro.


CERINTE

URGENT!!! Almirom recruteaza Cameriste pentru contracte de munca la complex turistic in Cipru .Se cer experienta in domeniu,limba engleza conversational,varste 20-35 ani.Se ofera contract sezonal 8 luni,program de lucru 65 ore saptamanl,salariu net lunar 550 Euro plus tips (in jur de 200-300 Euro lunar) ,cazarea, hrana si biletul de avion platit de angajator.Taxa de mediere 300 Euro.


DESCRIEREA FIRMEI

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE